BEZPŁATNA SERIA O EFT

Jak w MNIEJ NIŻ 10 MINUT zmniejszyć stres, niepokój i przezwyciężyć lęki, aby wreszcie przestały Cię blokować

Poznaj naukowo potwierdzoną metodę EFT (ponad 100 badań) i zacznij wreszcie osiągać więcej – pozbywając się złych emocji, strachu, czy toksycznych relacji…

Dlaczego warto się zapisać?

Post promocyjny strony SH (1)

Czytając ten przewodnik dowiesz się:

Autorką jest Kasia Porada

Pomagam ludziom radzić sobie z emocjami, odnajdywać i uwalniać niesłużące schematy i przekonania, uzdrawiać relacje ze sobą i z otoczeniem.

Przez większość swojego życia uciekałam – od siebie i swoich emocji. Byłam przygnieciona cieżarem swoich przekonań, traumatycznymi wydarzeniami i oczekiwaniami innych wobec tego kim powinnam być.

A więc byłam – doktorem Informatyki, debiutującym swoją karierę na Uniwersytecie. Jednak choroba (rak piersi) zbiegła się z poczuciem że moje życie jest dalekie od tego jakie bym chciała i nie sprawia mi radości.

Przełomem dla mnie było poznanie EFT – metody uwalniania emocji i stresu, która łączy w sobie wiedzę psychologiczną i zasady chińskiej akupresury.

Dzięki tej metodzie zaczęłam poznawać i wyrażać autentyczną siebie, znalazłam i realizuję swoją karierę, kreuję swoje życie zamiast pozwalać mu się przydarzać. 

Dziś jestem trenerką tej metody (między innymi) i towarzyszką osób, które pragną zmian w swoim życiu.

Zapisz się i pobierz przewodnik po EFT