Uwolnij stres i nawiąż lepszą relację ze swoim ciałem

Pobierz medytację i zrelaksuj się w niecałe 10 minut!

MEDYTACJA ODCZUWANIA CIAŁA

Chcesz żyć, działać i podejmować decyzje bardziej w zgodzie ze sobą? Czujesz stres i napięcie, potrzebujesz się zrelaksować i naładować baterie do działania?

Zapisz się na listę mailingową i otrzymaj medytację w formacie MP3 która Ci to umożliwi

Ta medytacja ma podwójne zastosowanie:

1
Uwalnia stres i napięcie z ciała

Pozwala poczuć się zrelaksowanym i pełnym energii do działania

Regularnie stosowana zapobiega kumulacji stresu, a więc pomaga dbać o higienę emocjonalną. A to jak wiadomo pomaga utrzymać ciało w zdrowiu.

2
Pomaga nawiązać kontakt z własnym ciałem po to by:

    • odblokować swoje emocje
    • wejść w kontakt ze swoimi odczuciami i pragnieniami
    • lepiej poznać siebie
    • żyć lżej i radośniej

Autorką jest Kasia Porada

Pomagam ludziom radzić sobie z emocjami, odnajdywać i uwalniać niesłużące schematy i przekonania, uzdrawiać relacje ze sobą i z otoczeniem.

Przez większość swojego życia uciekałam – od siebie i swoich emocji. Byłam przygnieciona cieżarem swoich przekonań, traumatycznymi wydarzeniami i oczekiwaniami innych wobec tego kim powinnam być.

A więc byłam – doktorem Informatyki, debiutującym swoją karierę na Uniwersytecie. Jednak choroba (rak piersi) zbiegła się z poczuciem że moje życie jest dalekie od tego jakie bym chciała i nie sprawia mi radości.

Przełomem dla mnie było poznanie EFT – metody uwalniania emocji i stresu, która łączy w sobie wiedzę psychologiczną i zasady chińskiej akupresury.

Dzięki tej metodzie zaczęłam poznawać i wyrażać autentyczną siebie, znalazłam i realizuję swoją karierę, kreuję swoje życie zamiast pozwalać mu się przydarzać. 

Dziś jestem trenerką tej metody (między innymi) i towarzyszką osób, które pragną zmian w swoim życiu. 

Zapisz się i pobierz medytację