Totalna Biologia – Recall Healing

Biologiczne prawa natury są sensowne - służą przetrwaniu
Biologiczne prawa natury są sensowne – służą przetrwaniu

Totalna BiologiaRecall Healing czyli inaczej mówiąc uzdrawianie przez świadomość, rozwinęło się na bazie 5 praw natury dr Ryke G. Hamer’a.

Na bazie swoich doświadczeń i obserwacji wielu pacjentów doszedł on do wniosku że nowotwory mają swoje źródło w nagłym szoku spełniającym określone kryteria.

Z biegiem czasu odkrył że zasada ta dotyczy wszystkich chorób. Sformuował 5 biologicznych praw natury, które opisują powstawanie choroby jako naturalnej zmiany, i tłumaczą ją jako specjalny program przystosowawczy organizmu do nastałych warunków.

Każdy z tych programów przebiega według określonych zasad równocześnie na 3 płaszczyznach – w psychice, w mózgu i na narządzie.

Oznacza to ni mniej ni więcej że choroba nie jest naszym wrogiem a raczej sensownym programem biologicznym i służy naszemu przetrwaniu.

Oczywiście pierwszą reakcją na takie stwierdzenie jest zapewne myśl „Co za bzdura!” . Jednak teoria Kopernika na temat tego że Ziemia jest okrągła również wydawała się z początku szaleństwem, została uznana za herezję a on sam został potępiony. Podobnie odkrycia dr Hamer’a – nie zostały uznane w świecie nauki, a on sam był represjonowany za ich głoszenie i niezgodę na odstąpienie od swojego stanowiska. Jego praca habilitacyjna została odrzucona w niejasny sposób, jego placówki zamknięte, on sam został pozbawiony praw do wykonywania zawodu i musiał emigrować z Niemiec.


Owych 5 praw natury jest więc po prostu wiedzą opisującą prawa jakimi rządzą się żywe organizmy, nasza biologia. Dr Hamer wszystkie swoje odkrycia bazujące na tych prawach opisał i nazwał Germańską Nową Medycyną.

Recall Healing (Totalna Biologia) to uzdrawianie przez świadomość
Recall Healing (Totalna Biologia) to uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing jest kontynuacją i rozwinięciem odkryć dr Hamera, jedną z kilku zresztą jakie rozwinęły się przez te kilkadziesiąt lat (między innymi Biologika). Jest autorską metodą Gilbert’a Renaud pochodzącego z Kanady.

Zajmuje się znajdywaniem źródła choroby, konfliktów emocjonalnych leżących u jego podstaw, zarówno tych które są świadome jak i tych leżących głębiej – w podświadomości, w Projekcie/Celu (okres 9ciu miesięcy przed poczęciem, okres ciąży, porodu i 12 pierwszych miesięcy życia) czy w historii rodu (czyli traum dziedziczonych po przodkach).

Uświadomienie traum i emocji prowadzących do choroby jest pierwszym krokiem do wyzdrowienia, przepracowanie i uwolnienie ich jest jednak niezbędne.

Sesja Recall Healing wymaga od klienta inwestycji czasowej, ponieważ samo spotkanie jest poprzedzone wypełnieniem formularza.

Nie jest on oczywiście obowiązkowy, i nie każdy konsultant będzie go w swojej praktyce używał, jednak według mnie pozwala on na głębszą pracę, pozwala zauważyć i rozpoznać więcej schematów i dostrzec co, jak, skąd i dlaczego.

Jest to czasochłonny proces, jednak im lepiej wypełniony formularz, tym większe zrozumienie i lepszy wgląd w swoje życie.

Bezpłatna seria o EFT

Jak w MNIEJ NIŻ 10 MINUT zmniejszyć stres, niepokój i przezwyciężyć lęki, aby wreszcie przestały Cię blokować?

Poznaj naukowo potwierdzoną metodę EFT i zacznij wreszcie osiągać więcej – pozbywając się złych emocji, przekonań, czy naprawiając swoje relacje…

Zapisz się i otrzymaj przewodnik EFT i 3 wideo

Uwolnij stres i nawiąż lepszą relację ze swoim ciałem

Zapisz się na listę mailingową i otrzymaj medytację Odczuwania ciała w formacie MP3