Co to jest Soul Realignment®?

Aby zrozumieć czym jest Soul Realignment powinnaś/nieneś wiedzieć, czym są Kroniki Akaszy (KA). Istnieje wiele sposobów aby je zdefiniować ale najłatwiejszym i najkrótszym wyjaśnieniem jest opisanie Kronik Akaszy jako rodzaju energetycznej bazy danych w której przechowywane jest wszystko, co się wydarzyło.

Do tego wspaniałego źródła wszelakiej wiedzy można zaglądać z wielu powodów. Jednym z nich może być chęć osiągnięcia swojego własnego, szeroko pojętego dobra poprzez przywrócenie swobodnego przepływu energii witalnej. Najłatwiej to osiągnąć przez wyrażanie samych siebie w naszym codziennym życiu zamiast iść przez życie „pod prąd”, wbrew sobie.

I właśnie do tego służy nam Soul Realignment® – jest to odczyt naszych własnych Kronik Akaszy pozwalający nam lepiej zrozumieć Plan naszej Duszy, a tym samym dający nam możliwość dokonywania wyborów dostosowanych do naszej natury. Znajomość naszych wrodzonych talentów i potencjałów, ale także naszych blokad i ograniczeń pomaga nam jak najlepiej wykorzystać czas tutaj w naszym obecnym ludzkim doświadczeniu.

Życie zgodnie z planem Duszy przekłada się na dostatek na wszystkich poziomach – obfitość zdrowia, osiągnięć, witalności, pieniędzy.

Dostosowanie się do własnej natury upraszcza nasze życie, pozwala nam żyć spokojnie i szczęśliwie, a przecież koniec końców tego właśnie wszyscy szukamy.

Na czym dokładniej to polega?

Wszystko co jest potrzebne to parę danych osobowych które pozwolą Cię „namierzyć” w Kronikach Akaszy (imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia) oraz Twoja zgoda na dostęp do Twoich Kronik. Mając Twoją zgodę, wchodzę do Twoich Kronik i zbieram wszystkie praktyczne i przydatne informacje, które pozwolą mi nakreślić dla Ciebie pełny obraz Twojej Duszy.

Następnie spotykamy się na sesji online, podczas której wyjaśniam Ci wszystko czego dowiedziałam się na temat Twojej Duszy. Sesja trwa około godziny, a dodatkową zaletą jest możliwość zadawania pytań związanych z naszą pracą.

Poza przekazaniem Ci całej wiedzy, umieszczam dla Ciebie intencję oczyszczania i uzdrowienia. Jednak wybór ma zawsze miejsce na poziomie praktycznego działania (a nie poprzez uczucie, wiarę lub myśl!), więc Twoim obowiązkiem będzie „aktywowanie” jej poprzez zadanie domowe, które otrzymasz pod koniec sesji.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz spotykać się online, mogę przygotować dla Ciebie wersję audio sesji. Wadą tego rozwiązania jest to, że tracisz możliwość rozwiania wątpliwości lub wyjaśnienia niektórych spraw poprzez bezpośrednie zadawanie mi pytań.

Czego się możesz spodziewać?

To, co myślimy o sobie, jest zbiorem podświadomych programów które zebraliśmy przez całe nasze życie. Ponieważ kierują one nami na co dzień, często przekłada się to na fałszywy obraz nas samych, naszych darów, talentów i możliwości. Zwykle wierzymy w to, co mówią lub myślą o nas inni, i pozostajemy w miejscu, nieszczęśliwi, czując że coś jest nie tak z naszym życiem.

Odczyt Soul Realignment pozwala nam spojrzeć na siebie z innego punktu widzenia, spojrzeć z poziomu naszego oryginalnego Planu Duszy, a nie z naszych własnych lęków i przekonań.

Odczyt zawiera między innymi:

  • dary i talenty twojej Duszy
  • negatywne myślokształty i intencje
  • niezdrowe programy i przekonania
  • blokady i ograniczenia które uniemożliwiają swobodny przepływ energii
  • rany na poziomie Duszy

Świadomość to pierwszy krok do zmiany.
Kiedy zdasz sobie sprawę z tego, co Cię powstrzymuje, możesz wybrać inną ścieżkę.

Jeśli chcesz skorzystać z odczytu, dowiedzieć się czegoś więcej na swojej duszy, zapraszam Cię do kontaktu.

Uwolnij stres i nawiąż lepszą relację ze swoim ciałem

Zapisz się na listę mailingową i otrzymaj medytację Odczuwania ciała w formacie MP3