Cellular EFT

Cellular EFT - praca na pamięci komórkowej

Cellular EFT to zaawansowana metoda EFT zaprojektowana do pracy bezpośrednio na pamięci komórkowej. Została opracowana przez Ewę Chabros i Magdalenę Rąpalską na podstawie ich wieloletnich doświadczeń z pracy z klientami i w oparciu o najbardziej skuteczne elementy pochodzące z różnych technik, między innymi WHH, Emo-DNA, focusing, Matrix Reimprinting. Łączy w sobie pracę na różnych poziomach, ciała, umysłu i duszy a jej podstawą pozostaje samo EFT.

To połączenie wiedzy epigenetyki i (cf badania dr Bruce’a Liptona) i psychogenealogii (koncepcja opracowana przez francuskich psychologów i psychiatrę Anne Ancelin Schützenberger) pozwala na głębszy wgląd i zrozumienie różnych schematów które nami kierują na codzień. Poprzez pamięć komórkową pozwala dotrzeć i odkryć źródła owych wzorców które mają na nas wpływ z poziomu naszej podświadomości. Często te programy mają swoje korzenie w przeszłości – w różnych historiach których doświadczyli nasi przodkowie.

Owe doświadczenia zapisane w naszych genach mają na nas wpływ nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Czasem jakieś prozaiczne wydarzenie z naszego życia potrafi taki wzorzec uruchomić – w końcu nasze geny reagują na sygnały środowiskowe. I skoro jakieś rozwiązanie jest gotowe (a nasz mózg automatyczny nie marnuje czasu i energii i nie ocenia czy akurat to rozwiązanie uzyska aprobatę właściciela) program zostaje po prostu uruchomiony. Skoro jest w bazie danych i kiedyś doprowadził do przetrwania znaczy że się nadaje.

Cellular EFT - w ciąży magazynujemy bazowe wzorce

Ciąża – jedna z części Projektu/Celu podczas którego magazynujemy bazowe wzorce zachowań, emocje, przekonania.

Te wzorce zachowań zbieramy i magazynujemy najwięcej podczas tzw okresu Projekt/Cel, okresu obejmującego 30 miesięcy – 9 miesięcy przed poczęciem, okres ciąży, porodeu i pierwsze 12 miesięcy życia. Ale nie tylko – wiele z nich pochodzi właśnie z historii rodowych dziedziczonych w ramach różnych lojalności wobec członków rodziny. Dlatego też bywa że chcąc nie chcąc zachowujemy się w podobny sposób jak mama, tata, babcia lub jakikolwiek inny członek naszej rodziny. Czasem nawet potrafimy to zauważyć, czasem te połączenia są bardziej subtelne i trudniejsze do uchwycenia.

Co można osiągnąć stosując Cellular EFT

Praca Cellular EFT ma na celu oczyszczenie i uwolnienie wszystkich schematów, przekonań i wzorców odziedziczonych po naszych przodkach. Zrezygnowanie z niektórych kontraktów, obietnic czy lojalności lub po prostu rezygnacja z pewnych wzorców zapisanych w naszych genach i uzyskanie zgody rodu może mieć ogromne znaczenie w wielu dziedzinach naszego życia.

Cellular EFT - praca z Wewnętrznym Dzieckiem
Praca nad Wewnętrznym Dzieckiem to jeden z najważniejszych kroków ku radosnemu życiu i poczuciu wolności.

Procesy Cellular EFT

Przykłady obszarów pracy jakie obejmuje praca Cellular EFT to procesy dotyczące:

  • okresu przed poczęciem
  • okresu ciąży
  • pracy z Wewnętrznym Dzieckiem
  • harmonizacji energii wewnętrznej
  • integracji wewnętrznej
 
 

Bezpłatna seria o EFT

Jak w MNIEJ NIŻ 10 MINUT zmniejszyć stres, niepokój i przezwyciężyć lęki, aby wreszcie przestały Cię blokować?

Poznaj naukowo potwierdzoną metodę EFT i zacznij wreszcie osiągać więcej – pozbywając się złych emocji, przekonań, czy naprawiając swoje relacje…

Zapisz się i otrzymaj przewodnik EFT i 3 wideo

2 2 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Daj znać co myślisz - napisz komentarzx
()
x

Uwolnij stres i nawiąż lepszą relację ze swoim ciałem

Zapisz się na listę mailingową i otrzymaj medytację Odczuwania ciała w formacie MP3